Papír a kancelářské potřeby. Pohodlně a rychle až k Vám.

Produkty

Akční zboží

S032408302_Produkt_Web_10
AKCE

SPOKO Korektor CORRY MINI 2 ks

Mini jednorázový korekční strojek Corry je…

38,00 Kč

pf0
AKCE

PILOT FRIXION Ball Gelový roller modrý 07

Přepisovatelný roller FriXion Ball. Jedinečný…

55,00 Kč

PFPCČV
NOVINKA AKCE

PILOT FRIXION POINT CLICKER Gumovací pero 05 ČERVENÉ

Gumovací roller s tenkým hrotem pro přesné a…

70,00 Kč

pfc7fi
AKCE

PILOT FRIXION Clicker Gelový roller fialový 07

Klikni! Napiš! Vymaž! Přepiš! Přepisovatelný…

65,00 Kč

Školy a školky

Věci na kreslení, papíry, barvičky, sešity, ale i modelovací hmoty nebo také křídy či ostatní druhy produktů, které se týkají papírnictví, najdete u nás.

Široká nabídka produktů pro školy a školky

Myslíme i na potřeby školek a škol a proto jsme vytvořili nabídku, která zahrnuje kompletní sortiment různých druhů produktů za skvělé a velice nízké ceny. Pořizujete jako škola každému školáčkovi výbavu? Přednostně jim chcete dát ještě více, aby mohli ve svém volném čase tvořit a vytvářet krásné a nespoutané výrobky? Děti tohle rozhodně umí, a pokud přijdou poprvé do školky, pak se těší na kamarády a také na spoustu zábavy. Kreslení, vytváření obrazců a jiných kreativních malovánek bude ve třídě všechny děti bavit. Ve školce se musí rozvíjet duch a také tvořivost a s těmito produkty to půjde jedna radost. V dnešní době totiž existuje mnoho zajímavých a pestrých produktů, které ke svým potřebám děti mohou využít.

Cenová nabídka sovičky vám zajistí velice nízké ceny, které jsou připravené pro všechny školky a školy. Nakoupit u nás můžete velice levně sešity, papíry, kreslící kartony, psací potřeby nebo také výtvarné potřeby.

Nechejte děti tvořit, rozšiřují si tím obzory a také své dovednosti

Mezi základní a typické vlastnosti, které každé naše dítko baví, patří rozhodně i kreativní tvoření. To je potřebné pro vývoj a vývin každého jedince. Ve školách bychom je proto také měli podporovat v tomto duchaplném jednání a měli bychom jim zařídit kvalitní vybavení. Dáváte také malým prvňáčkům výbavu, bez které by se neobešli v rámci povinné školní docházky? Pak neváhejte a využijte našich produktů, které zahrnují kreslící potřeby, barevné papíry, kartony, čtvrtky, výtvarné potřeby a jakékoliv další papírnictví.

Děti to zkrátka s kreslířskou technickou umí. Není zapotřebí, abychom jim jako dospělí radili. Proto je nezbytné podporovat jejich kreativitu a ostatní dovednosti. Některé děti hezky malují, jiné si raději vystřihují z barevných papírů. Každá školka má připravit děti do života a nejlepším způsobem je to díky jejich vlastnostem, které se právě v útlém věku rozvíjejí a zdokonalují. Přispěje k tomu i ruční tvorba, kterou si ve školce vybudují díky modelovacím hmotám, které školky velice často používají pro vytváření zvířátek nebo čehokoliv jiného.

Aktuální články: Produkty společnosti Mrakeš

Cenová nabídka jen pro školy a školky (sovička), ostatní zákazníci viz Obchodní podmíky bod 3.1

Sešity

sešityB12016

Cenová nabídka jen pro školy a školky (sovička), ostatní…

Papíry

role

Cenová nabídka jen pro školy a školky (sovička), ostatní…

Kreslící kartony

KK

Cenová nabídka jen pro školy a školky (sovička), ostatní…

Výtvarné potřeby

barvy

Cenová nabídka jen pro školy a školky (sovička), ostatní…