Papír a kancelářské potřeby. Pohodlně a rychle až k Vám.

Produkty

Akční zboží

pfc7čv
AKCE

PILOT FRIXION Clicker Gelový roller červený 07

Klikni! Napiš! Vymaž! Přepiš! Přepisovatelný…

65,00 Kč

phz
AKCE

HERLITZ Pořadač s pákovou mechanikou A4/70 zelený hřbet

90165440011 Kartonový pořadač mramorový,…

39,00 Kč

pfor
AKCE

PILOT FRIXION Ball Gelový roller oranžový 07

Přepisovatelný roller FriXion Ball. Jedinečný…

55,00 Kč

PFPCČN
NOVINKA AKCE

PILOT FRIXION POINT CLICKER Gumovací pero 05 ČERNÉ

Gumovací roller s tenkým hrotem pro přesné a…

70,00 Kč

Školní potřeby

Máte doma malého školáka nebo školačku? Pak jistě budete potřebovat i věci do školy, které se týkají obecně papírnictví. U nás najdete všechno potřebné.

Školní potřeby

V mnohých školách se vídá krásný a sympatický projev vstřícnosti. Tuto vstřícnost prokazuje každá škola svým novým prvňáčkům. Rok co rok tak jdou děti do škol a těší se na učení, na nové kamarády, zážitky a především na vědomosti, ale v hloubi duše doufají, že bude i trochu zábavy, protože ze školky si podstatné věci, jako sezení celý den v lavici, moc zatím neuvědomují. Proto je od každé školy krásné, když těmto dětem dá takzvaný balíček pro první třídu. Ten většinou zahrnuje všechny potřebné psací potřeby, které se běžně i ve škole používají. Může jít o sešity, obyčejné papíry různých velikostí, barevné papíry, kartony, čtvrtky, dále jde o hodně používané psací, rýsovací nebo výtvarné potřeby a mnoho dalšího. Děti si mohou užít nástup do školy a od školy je to vůči dětem krásné a opravdu milé gesto, které vyznačuje příznivou atmosféru, která zde vzniká. Každý rodič si může v prvé řadě trochu ulevit od požadavků a nároků, které na něj ještě i posléze budou kladeny v rámci povinné školní docházky a placení ostatních výdajů, jakými jsou samotné aktovky, pouzdra, vhodná obuv a mnoho dalšího.

Sešity, psací potřeby ale i všechny kartony a papíry s neobyčejně nízkou cenou, to jsou produkty ze speciální nabídky pro školy

Pro školy a školky zajistíme všechny produkty, které si budete přát. Není problém vyrobit speciální balíčky pro prvňáčky nebo jenom zařídit paletový rozvoz jednoho či dvou druhů výrobků. Obyčejný paletový dovoz je možný zařídit z celého našeho sortimentu. Balíčky pro prvňáčky nebo ostatní děti si můžete podle svých požadavků navrhnout zcela sami. Sami si můžete specifikovat, co daný balíček bude obsahovat. Pro školy je to skvělá příležitost, jak mít všechno již ucelené a připravené jenom k předání bez zbytečných dalších starostí.

Děti jsou v těchto ohledech vždy neposedné. Občas je paní učitelka nestíhá ani hlídat, jak jsou šikovné a barevné až za ušima, ale to zkrátka k jejich tvorbě patří. Milují barvy a obzvláště ty, které jsou v jejich očích ty nejhezčí. Vyberte si i vy ty nejhezčí a nejlepší, které se vám nejvíce líbí.

Psací potřeby

psp

Rýsovací potřeby

pr15

Výtvarné potřeby

barvy

Ořezávátka, gumy

ořk1a

Nůžky

35140_Skolni_nuzky

Penály, pouzdra

8-54421

Batohy

vakkoč

Boxy, desky na sešity, písmena...

1-17021

Obaly na sešity, učebnice...

uo

U univerzálních obalů stačí znát výšku učebnice,…

Kufříky

5-66119

MIX

f5

Kreativita

BO804

Boxy na svačinu

11415296