Papír a kancelářské potřeby. Pohodlně a rychle až k Vám.

Produkty

Akční zboží

pfczel7
AKCE

PILOT FRIXION Clicker Gelový roller zelený 07

Klikni! Napiš! Vymaž! Přepiš! Přepisovatelný…

65,00 Kč

PFPCMOD
NOVINKA AKCE

PILOT FRIXION POINT CLICKER Gumovací pero 05 MODRÉ

Gumovací roller s tenkým hrotem pro přesné a…

70,00 Kč

pf0
AKCE

PILOT FRIXION Ball Gelový roller modrý 07

Přepisovatelný roller FriXion Ball. Jedinečný…

55,00 Kč

kpsilAm
AKCE

Kuličkové pero SILIKON 4 motivy

Silikonové kuličkové pero - pružný…

35,00 Kč

Projekční kanceláře

Projekční kanceláře mají také své požadavky, které se snažíme splnit v každém ohledu. Proto jsme i zde připravili speciální nabídku požadovaných produktů - plotrové role, kopírovací papír v rolích, tkanicové desky, tříchlopňové desky (mapy) a další materiál pro projektanty a architekty.

Materiál pro projektanty

Hledáte vhodné papírnictví, které by splnilo vaše představy a požadavky ohledně speciálnějšího vybavení pro projektanty a celkově pro projekční kanceláře? Zde jsou produkty, které jsou typické pro tento druh odborné práce. Materiál pro projekční kanceláře není obyčejně snadno zakoupit. V běžných typech obchodů mohou některé specifické produkty chybět. Nabízíme kompletní a ucelenou nabídku všech možných typů produktů. Kopírovací papír nebo také protrolový papír v rolích. Kopírovací papír a také protrolový v rolích je nezbytý při vaší práci, ale také při výtvorech, které se ještě pořád kreslí na některých školách, kde se učí technickému a strojírenskému kreslení.

Základní kopírovací papír je dostupný v šířích od 297 mm až po 914 mm. V gramáži 80g a návinu sto padesáti metrů, tak zprostředkujeme nejlepší kvalitu za skvělou cenu. V poměru cena a výkon se nám nikdo nemůže rovnat. Dutinka je o velikosti 76 mm.

Dalším vybavením, které můžete při své práci potřebovat, mohou být odkládací mapy. Ty existují ve více barevných verzích, takže si nikdy nespletete, kam jste potřebný dokument založili. Nebo snad potřebujete desky s tkanicemi? I v tomto odvětví nemusíte váhat, protože jsme pro vás připravili ucelenou kompletní nabídku. Hadí kůže nebo snad jenom klasická černá či barevná? Jaký typ u vás bude převažovat? Vyberte si svou oblíbenou barvu.

Vyberte si z kompletního sortimentu

Všechen materiál pro projektanty je nezbytný pro kvalitně odvedenou práci. Na tom si samozřejmě také zakládáme, takže pro vás vždy vybíráme to nejlepší. Spolupracujeme s různými obchodníky a také disponujeme různými značkami, které se ve světě papírnictví a tohoto obecného tématu vyskytují. Doplňujeme o originální zboží a snažíme se neustále pro vás připravit nové druhy výrobků, které zajišťujeme od našich kvalitních dodavatelů. Vždy u nás najdete všechno potřebné, co v ohledu obecného tématu papírnictví můžete požadovat.

Kopírovací papír v rolích

obr1

Kvalitní papír v gramáži 80g, návin 150 m, dutinka 76mm. Velmi…

Plotrový papír v rolích

role

Kvalitní papír v gramáži 80g, návin 50m, dutinka 50mm. Velmi…

Odkládací mapy

om253all

Desky s tkanicemi

spisbar