Papír a kancelářské potřeby. Pohodlně a rychle až k Vám.

Produkty

Akční zboží

BLOKVYP

Blok A4/50 čtvereček VÝPRODEJ

Blok formátu A4, 50 listu, šitý,…

10,00 Kč

g36

Gelové pero JUNIOR 36ks

Souprava gelových per 12xneon, 12x glitter, 12x pastel.

179,00 Kč

gumfixy6

FRIXION COLORS Gumovací fixy 6 barev

Jedinečné fixy s vláknovým hrotem a…

215,00 Kč

pfczel7

PILOT FRIXION Clicker Gelový roller zelený 07

Klikni! Napiš! Vymaž! Přepiš! Přepisovatelný…

65,00 Kč

Papírnictví

Zařizujete novou kancelář? Potřebujete ji vybavit klasickými věcmi z papírnictví? Pak neváhejte využít právě našich skvělých produktů za velice nízké ceny.

Papírnictví pro každou kancelář

Většinou pod názvem papírnictví můžeme najít opravdu široký a rozlehlý sortiment. Těmito věcmi samozřejmě potřebujeme vybavit i naše kanceláře. Kancelářské potřeby jsou jedním z nejdůležitějších prvků, které mnozí z nás používají každý den. Od takzvaně obyčejné propisky počínaje, až po některé specifické produkty konče. Do každé kanceláře rozhodně patří všechny kancelářské potřeby, psací potřeby, papír, školní potřeby, pokladní kotoučky. Je toho však ještě daleko více.

Nejčastěji se využívá papír, takže se často firmy obracejí na levné produkty, které na delší dobu vyřeší jejich problémy, když jich vezmou větší množství. Kancelářské papíry se však mohou ještě dělit na barevné, uhlové papíry nebo různé bloky, tabelační papíry a další. Xerografický barevný papír můžete najít v různých barevných odstínech.

Obálky, to je další z mnoha produktů, které si do kanceláře zřejmě budeme muset pořídit na běžnou korespondenci. Existují bublinkové, poštovní obálky a tašky ale zajišťujeme i dodejky a doručenky. Nedílnou součástí každé kancelářské práce je také archivace, takže šanony všude, kam se podíváte. K jejich přehlednému třídění můžete využít různých barev pořadačů, nebo také různé archivační boxy či rozdružovače. Desky na dokumenty v hezkých barevných provedeních vám jistě rychle pomohou přizpůsobit si pracovní požadavky, podle druhu naléhavosti nebo již vyřízených dokumentů.

Nevynecháme ani drobné kancelářské potřeby

Ty mohou zahrnovat od nůžek až po lepidlo vlastně vše, co je ještě potřeba. Děrovačky a sešívačky existují také v mnoha různých provedeních a používají se v některých pracovních odvětvích denně. Klipy, sponky, motouzy, pryže, razítkové barvy nebo lepicí pásky či korekční jsou občas také nezbytnými požadavky administrativních pracovníků. Dopřejte jim vysoké pracovní nasazení díky kvalitním produktům, které budou moci používat každý den.

řadit dle: ceny vzestupně sestupně názvu vzestupně sestupně